HRVATSKI ART BRUT
Povratak na članak

U Austriji izložba 'Istraživači čudesnoga - radovi iz zbirke marginalne umjetnosti MSU Zagreb'

Izložba u Halbturnu nastavak je suradnje i umjetničke razmjene austrijske kolekcionarke i poduzetnice hrvatskih korijena Zdenke Infeld i Muzeja suvremene umjetnosti Zagreb

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.