organizacija Hrvatsko–talijanskog mozaika Rim
Povratak na članak

U Rimu obilježen Dan žena: Splićanka Sanda Pandža predstavila zbirku pjesama

Večer predstavljanja zbirke se nastavila dodjelom nagrade za Hrvaticu koja se istaknula svojim djelovanjem u promicanju Hrvatske u Italiji. Naime, kulturna udruga Hrvatsko-talijanski Mozaik Rim dodijelila je nagradu „Žena godine“ 2023. Ani Kovačević za posebne zasluge i doprinos djelovanju Udruge, kao i za njezine zasluge u promicanju Hrvatske u Italiji.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.