Hrvatski proizvod oduševio Bečane na Europskom gastro natjecanju za invalide
Kako je za Večernji list rekao Vedran Habel, predsjednik UNUO, “cilj nam je unaprijediti mogućnosti osobama s invaliditetom u svrhu samostalnog življenja i lakšeg uključenja na tržište rada uz pomoć naše inovativne metoda podučavanja”
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0